20 Haziran 2021

Başkentgaz Hisseleri Ne Zaman İşlem Görmeye Başlayacak?

Başkentgaz paylarının halka arzı tamamlanmış olup, bununla ilgili haberi daha önce sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Başkentgaz hisselerinin ne zaman işlem görmeye başlayacağı merak konusu.

Şirketin sermayesini temsil eden 700.000.000 TL nominal değerli payları Borsa kotuna alındı.

Halka arz edilen 175.000.000 TL nominal değerli paylar 11/06/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 9,72 TL/pay baz fiyattan işlem görmeye başlayacak.

İşlem Kodu BASGZ.E Olacak

“BASGZ.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır hisse için ilgili sırada maksimum emir değeri 3.000.000 TL olacaktır.

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

SP Finans Akademisi
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial